Visagino savivaldybė - Atviras darbas su jaunimu

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31140 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Atviras darbas su jaunimu

VISAGINO MENŲ REZIDENCIJA – ATVIRA JAUNIMUI ERDVĖ
 
Šių metų vasarą atvėrė jaunimui duris nauja atvira jaunimo erdvė, kurios iniciatoriumi bei koordinatoriumi tapo ne tik Visagino jaunimui gerai žinomas visuomenininkas Aleksejus Urazovas.
Veiklos kryptys – jaunimo socializacija, parama mėgėjų projektams ir iniciatyvoms, savanoriškos veiklos populiarinimas ir kūrybingo laisvalaikio jaunimui organizavimas.
Jaunimo erdvėje laukiami jaunuoliai nuo 13 m.: jų laukia susitikimai su kūrybingais žmonėmis, stalo žaidimai, muzikiniai vakarai, bendravimo anglų ir lietuvių kalbomis popietės, „laisva biblioteka“, įvairūs seminarai, meniniai praktikumai ir kita meninė veikla.
Šiuo metu atvira jaunimo erdvė kuriasi, vyksta remontai ir patalpų pritaikymas veiklai, todėl Visagino menų rezidencija kviečia visaginiečius prisidėti kuriant kūrybingo jaunimo erdvę.
Visagino menų rezidencija įsikūrusi adresu Sedulinos al. 18 (įėjimas nuo prekybos centro „Norfa“ pusės). Lankymosi laikas 16.00–18.00 val. (darbo dienomis).
Daugiau informacijos apie Visagino menų rezidencijos veiklą bei koordinatoriaus kontaktus rasite socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje www.facebook.com/art.lab.point.
 
 
 
 VISAGINO SPORTO CENTRO ATVIRA JAUNIMO ERDVĖ
 

Visagino sporto centro atvira jaunimo erdvė – tai vieta, kur Tu gali būti savimi juokaudamas, žaisdamas, sportuodamas ar gerdamas arbatą, kur gali pabūti su draugais ir pakalbėti su erdvės įkūrėjais. Tu neprivalai reguliariai lankytis, įeidamas užsiregistruoti.
Visagino sporto centro atviroje erdvėje galioja taisyklės, kurias pravartu žinoti kiekvienam lankytojui:
• erdvėje draudžiama vartoti alkoholį ar ateiti apsvaigus;
• ką nors sulaužius ar sugadinus, privalai pataisyti arba atpirkti;
• renginių metu jaunuoliai, neturintys 16 metų, po 22.00 val. privalo eiti į namus.
Visagino sporto centro atvira jaunimo erdvė įsikūrusi Visagino sporto centre (Taikos pr. 23, įėjimas nuo miško pusės), veikia kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki penktadienio 12.00–20:00 val.
Jaunimo atviros erdvės koordinatorė Veronika Raimonda Semeniuk (el. paštas jae@sugardas.lt).
 
ATVIROS JAUNIMUI ERDVĖS VISAGINO KULTŪROS CENTRE 
Visagino miesto jaunimo klubas „Jėga“ – nevyriausybinė jaunimo organizacija, įkurta 2003 metais, skirta jauniems žmonėms, siekiantiems išnaudoti ir tobulinti savo žinias bei įgūdžius. Čia renkasi kūrybingi, savęs ieškantys 14–29 metų visaginiečiai. Klube veikia dvi erdvės, skirtos jaunų žmonių tobulėjimui ir saviraiškai. Erdvių narių skaičius svyruoja tarp 15–20 jaunuolių.
Bendravimo erdvė suteikia galimybę susirasti bendraminčių ir naujų draugų, dalintis turima patirtimi bei įgūdžiais, išreikšti savo pozicijas įvairiais klausimais, pateikti novatoriškas idėjas ir jas įgyvendinti. Klubas suteikia patogias patalpas su baldais ir įvairiomis kanceliarinėmis priemonėmis, kuriose jaunimas gali patogiai sėdėti, bendrauti tarpusavyje, judėti, žaisti stalo žaidimus ir kitaip prasmingai praleisti laisvalaikį. Ši erdvė puikiai sprendžia ne tik jaunimo užimtumo problemą, bet ir padeda lavinti jaunų žmonių bendravimo lygmenį bei saviraišką.
Kino erdvėje supažindinama su Lietuvos kino istorija, lietuvių kino dokumentika, lietuvių kino režisieriais ir jų darbais, lietuviškais vaidybiniais bei dokumentiniais filmais, žymiausiais lietuvių aktoriais. Taip pat pasakojama, kaip ir kokiomis priemonėmis vyksta kino sklaida, rodomi trumpametražiai filmukai, vyksta jų aptarimas. Taigi susitikimų metu jaunimas turi galimybę susidraugauti su kino kamera, kita kino kūrimo technika, pagilinti kino teorijos ir istorijos žinias, o svarbiausia kartu leisti laisvalaikį. Ši erdvė yra puiki kinematografijos žinių bei suvokimo, kas yra kinas ir kaip jį analizuoti, praplėtimo priemonė.
 
 Veikla erdvėse vyksta antradieniais–ketvirtadieniais nuo 15.00 val. iki 18.00 val. Visagino kultūros centro „Draugystės“ salės patalpose.
 

Kasmet vykdomi jaunimui skirti kultūros bei kultūrinės edukacijos projektai, kurių vykdymo metu jaunimas turi galimybę dirbti kartu, teikti savo pasiūlymus, eksperimentuoti ir įgyvendinti savo idėjas.
Pagal erdvių projektus pasidalinta patirtimi su Alizavos jaunimo centru „Aljsa“, Ažuožerių bendruomenės jaunimo klubu „Kolibrio sparnas“, Klaipėdos atviru jaunimo centru bei Druskininkų jaunimo užimtumo centru. Klubo nariams organizuota išvyka į Plungę, aplankytas Mykolo Kleopo Oginskio dvaras ir kiti Lietuvos kultūriniai objektai.
Jaunimo klubo „Jėga“ tikslai visada išlieka tie patys: burti į vieną bendrą draugišką ratą Visagino jaunimą, kurti kultūrinius miesto jaunuomenės tarpusavio santykius, suteikti erdvę, kurioje jauni žmonės saugiai augtų bei vystytųsi, sukurti jaunimui atviresnį ir prasmingesnį būdą praleisti laisvalaikį. Jauniems miesto gyventojams suteiktos visos galimybės įsitraukti ne tik į bendrą Visagino miesto kultūros sistemą, bet duodamas puikus šansas prisidėti prie miesto gerovės sukūrimo.
Jaunimo klubas „Jėga“ visada laukia kūrybingų bei entuziastingų jaunuolių, norinčių mokytis ir išreikšti save.
Erdvių koordinatorė – Jūratė Steikūnaitė (tel. 8 612 48 634, el. p. visaginojega@gmail.com).

Paskutinis atnaujinimas: 2018-04-06 09:07:27


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                      Miesto schema

 

 

 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Rugpjūtis
    2020     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 40491097
Šiandien apsilankė: 3704
Dabar naršo: 51
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema